MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14177136
nr 1417 7136
Byrå
1800-tal, Gustaviansk stil, mahogny. Bredd: 94. Djup: 45 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:49:28
250 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
Den Gustavianska stilen